neden privegi
Kaliteli Olmak

Biz dünyayı iyi beslemek, doğaya katkı sunmak ve gerçek besinle insanları buluşturmak için yola çıktık. Bu sebeple tüm ürünlerimiz %100 vegan, glutensiz, katkısız, doğal sebzelerle üretilmiş “gerçek gıdalar”.

Tüm üretim faaliyetlerimiz süresince, 

Türk gıda kodeksine ve uygunluk yükümlülüklerinin yerine getirileceğini ve çözüm ortaklarını da aynı felsefe ile yönetilen şirketler arasından seçmeye özen göstermekten sorumluyuz.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve HELAL sertifikası şartlarını uygulamak ve sistemleri sürekli olarak iyileştirmek ve geliştirmek esas görevimiz.

Tanımlanmış ve ölçülebilir kalite kriterlerine uygun, fiziksel, kimyasal veya mikrobiyolojik açıdan herhangi bir bulaşma olmamış, insan sağlığını tehlikeye sokmayacak ürünler üretmek ve müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz.

Üretim, depolama ve sevkiyatın tam hijyenik şartlara uygun ortamda gerçekleşmesi taahhüdünü sürdürmek, doğal kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak ve oluşan atıkların uygun yöntemlerle uzaklaştırılmasını sağlamak, tüm üretim faaliyetlerimiz ve hizmetlerimiz süresince, ekolojik dengeye zarar vermemek için gerekli her türlü çevresel tedbirleri almak, hizmetlerimiz süresince doğal kaynak kullanımının ve atık üretiminin azaltılmasını sağlamak,

Gelecek nesillere yaşanabilir bir çevreyi miras bırakmak kalite politikamızın temel ilkeleri.

Sertifikalar

Şeffaf üretim sürecimizi, hep daha iyisi için çalışan ekibimiz ve sofralara iyilik, sağlık getirmek için gösterdiği özeni belgeleyen sertifikalarımız;

•  ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi 
 ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi
•  HELAL Sertifikası
ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği  Yönetim Sistemi
OHSAS 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
BRCGS Brc Global Standartları
Prime Turkey

Prime Turkey gıda sektöründeki 35 yılı aşkın tecrübenin ve birikimin sonucu olarak süresiz bir vizyon hedefi ile 2018 yılında Prime Turkey Gıda A.Ş. olarak kuruldu. 1 yıllık yatırım ve planlama sürecinden sonra 2019 yılında müşterilerine hizmet vermeye başladı. Şeffaf, dürüst, ulaşılabilir ve iyi gıda üretmeyi hedefleyen Prime Turkey dünyadaki insanların gıdadan beklentisini yükseltmek ve daha iyi seçenekler sunmak için çalışıyor.