sıkça sorulan sorular

Ürünlerimizin hiçbiri monosodyum glutamat (MSG) veya yapay tatlar içermez.

Eşdeğer porsiyon boyutlarında, Privegi ürünleri kalorilerde, doymuş yağlarda, kolesterolde normal ete kıyasla daha düşük içerikler barındırır ve et içermeyen lif içerir. Protein değerleri açısından ete yakın protein değeri barındırmaktadır.

Ürünlerimizin hiçbiri nitrit veya yapay koruyucu içermez.

Privegi ürünleri Helal Belgesi’ne sahiptir.

Ürünlerimiz açılmadan dondurucuda kaldığı sürece taze kalır. Ürünlerimiz yapay koruyucu içermediğinden; paket açıldıktan sonra 4 – 5 gün içinde tüketilmelidir. Paket açıldıktan sonra ürünler +4 derecede buzdolabında saklanmalıdır.

Hayır. Dondurulmuş ürünler, buzdolabında çözülmeye bırakılmalı, çözüldükten sonra 3-5 gün içinde tüketilmelidir. Talimatlar için lütfen ürün ambalajını inceleyiniz.

Ürünlerimiz, Türkiye’de ve dünya genelindeki marketlerde ve sağlıklı gıda mağazalarının tümünde ulaşılabilir olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda her geçen gün anlaşmalara ve temaslara devam etmekteyiz. Lütfen size en yakın marketlerden Privegi ürünlerini isteyiniz.

Evet. Soya, hayvansal ürünlerin protein değerlerine yaklaşan veya ona eşit olan birkaç bitkisel protein kaynağından biridir.

Sürdürülebilir bir dünya hedefi için ürettiğimiz gıdalar ile birlikte çok yakında tüm ambalajlarımızı da geri dönüştürülebilir hale getireceğiz.

Privegi doğal su kaynağı ile üretim yapar, tesislerinde kullanılan tüm su (temizlik dahil) filtrelenir. Bu filtrelenmiş su ile yapılan yarı mamül uygulamalarının tamamında dünyada bilinen en iyi doğal dezenfeksiyon yöntemi OZON uygulaması yapılır ve risk doğal yöntem ile sıfıra indirilir. Bu yöntem bilinen kimsayal uygulamaların çok üstündedir.

Ürünlerimizin çeşidine göre 2 farklı yöntem kullanıyoruz. Ya buhar ile fırında, ya da doğal bitkisel yağ ile fritözde pişiriyoruz. Ürünlerimizin hiçbiri trans yağ içermemektedir.

Evet; tesisimizde ürettiğimiz tüm ürünler %100 glutensizdir.

Hayır. Soya alerjeni dışında tesisimizde alerjen bulaşma riski yoktur.

Ürünlerimizin en hızlı şekilde tüketicilerimize ulaşması ana hedefimiz. Bütün talepleri en hızlı şekilde sonuçlandırıyoruz. Merkez adresimizden veya info@privegi.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz

Dünya üzerinde yaşayan herkesin sağlıklı beslenme hakkına inanıyoruz. Bu sebeple tüm fiyat politikamızı bu inancımız üzerine kurduk.